Serdecznie witamy Państwa na oficjalnej stronie internetowej firmy MABEN. Mamy nadzieję, że zainteresuje Państwa właśnie nasza oferta, na rynku firm świadczących usługi przetwórstwa tworzyw sztucznych. Nasza firma istnieje od 1983 roku, czyli znacznie dłużej, niż większość podobnych, dzięki czemu możemy pochwalić się dużym doświadczeniem zawodowym. Przez lata działalności, staraliśmy się ciągle poszerzać ofertę oraz usprawniać funkcjonujący system recyklingu. Siedziba firmy MABEN, znajduje się w Pionkach k/ Radomia, na terenie Pionkowskiego Parku Przemysłowego (na terenach dawnego Pronitu). Swoją ofertę kierujemy do Klientów z całego kraju! Mamy nadzieję, że zamieszczona tu oferta zainteresuje Państwa i zachęci do współpracy. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, szybką i miłą obsługę, pełną i profesjonalną współpracę oraz korzystne terminy i warunki rozliczeń. Preferujemy indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta.

Razem możemy zadbać o świat wokół nas.

Przetwórstwo tworzyw sztucznych to niezwykle ważny element troski o środowisko wokół nas. Dzięki recyklingowi tworzyw sztucznych i produkcji regranulatów możliwe jest ponowne wykorzystanie surowców. Profesjonalne przetwórstwo daje nowe życie zużytym tworzywom sztucznym, które często zaśmiecają środowisko naturalne przez wiele lat, z powodu długotrwałego procesu rozkładu tworzyw sztucznych. Jak największa ilość przetworzonych tworzyw sztucznych, których ogromne ilości znajdują się pod postacią przedmiotów codziennego użytku, ma ogromny wpływ na zachowanie środowiska naturalnego w czystości. Dzięki temu produkcja regranulatów jest procesem zbawiennym dla zachowania środowiska naturalnego, w możliwie jak najlepszym stanie. Nasza doskonała znajomość branży oraz technologii wykorzystania surowców wtórnych pozwala nam świadczyć usługi recyklingowe na najwyższym europejskim poziomie. Troska o środowisko naturalne to niepodważalnie bardzo ważna rzecz w dzisiejszych czasach.

MABEN to firma z wieloletnim doświadczeniem, nabytym przez lata pracy zawodowej. W tym tkwi nasz główny potencjał, zaś doświadczenie w pracach związanych z branżą tworzyw sztucznych i recyklingu, pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Naszym celem jest zaspakajanie potrzeb i spełnianie oczekiwań klientów w zakresie wysokiej jakości usług i produktów oraz szybkości i punktualności dostaw. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania cechowała uczciwość i rzetelność wobec klientów i partnerów, bowiem zdajemy sobie sprawę, że tylko taka postawa umożliwia budowanie długotrwałych relacji partnerskich.

Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, i ich pozytywnych dla nas rekomendacjach, dlatego staramy się to osiągnąć poprzez kompleksową obsługę, oferowanie konkurencyjnych ceny i szybkiej realizacji zleconych zadań.

Misją naszej firmy jest troska o środowisko naturalne i jego ochrona, dzięki recyklingowi zużytych tworzyw sztucznych, którym dajemy nowe życie.

Nasze motto brzmi:

Mamy tylko jedną Ziemię, a jej przyszłość zależy od każdego, na pozór niewielkiego ludzkiego działania, zależy od każdego z nas.
Florian Plit

Dlatego dbamy o to, by wizje naszych Klientów, zamienić w realny sukces, z perspektywą trwałego rozwoju.