MABEN to firma z wieloletnim doświadczeniem, nabytym przez lata pracy zawodowej. W tym tkwi nasz główny potencjał, zaś doświadczenie w pracach związanych z branżą tworzyw sztucznych i recyklingu, pozwala nam na świadczenie w tej dziedzinie, usług na najwyższym poziomie.

Naszym celem jest zaspakajanie potrzeb i spełnianie oczekiwań klientów w dostarczaniue wysokiej jakości produktów i usług, oraz szybkości i punktualności dostaw. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania cechowała uczciwość i rzetelność wobec klientów i partnerów.

Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, i ich pozytywnych dla nas rekomendacjach, dlatego staramy się to osiągnąć poprzez kompleksową obsługę, oferowanie konkurencyjnych ceny i szybkiej realizacji zleconych zadań.

Misją naszej firmy jest troska o środowisko naturalne i jego ochrona, dzięki recyklingowi zużytych tworzyw sztucznych, którym dajemy nowe życie.

Nasze motto brzmi:

Mamy tylko jedną Ziemię, a jej przyszłość zależy od każdego, na pozór niewielkiego ludzkiego działania, zależy od każdego z nas.
Florian Plit

Dlatego dbamy o to, by wizje naszych Klientów, zamienić w realny sukces, z perspektywą trwałego rozwoju.